ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9478422
*
nr 947 8422
Spegel
89x58
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2015
kl 20:09:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 16:30:05
1
250 kr
8/3 09:00:07
2
150 kr
8/3 09:00:07
1
200 kr (Budbetjänt)
8/3 09:00:22
2
250 kr
8/3 09:00:22
1
250 kr (Budbetjänt)
9/3 19:14:33
3
300 kr
9/3 19:21:32
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 947 8422
Spegel
89x58
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/3 16:30:05 | 1 | 250 kr |
8/3 09:00:07 | 2 | 150 kr |
8/3 09:00:07 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
8/3 09:00:22 | 2 | 250 kr |
8/3 09:00:22 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
9/3 19:14:33 | 3 | 300 kr |
9/3 19:21:32 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:51